Houtkachel Dik Geurts Modivar 5
€2.150,00
De Modivar 5, Store Front is een houtkachel met een handig houtvak voor het opbergen van houtblokken. Dankzij het grote glasraam geniet je optimaal van een geweldig vlammenspel. De houtkachel is eenvoudig te bedienen met de unieke luchtschuif en is ook verkrijgbaar met een houtvak Store Corner of een plateau.
Aanvullende informatie
| Merk | Dik Geurts |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Dik Geurts |
| Gewicht | 100 kg |
| Brandstof | Hout |
| Aansluiting | Boven/Achter |
| Rendement | 82% |
| Afvoerdiameter | 125/130 mm |
| Nominaal vermogen | 4-7 kW |
| Afmetingen kachel (hxbxd) | 100 x 45 x 37 cm |
| Energielabel | A+ |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Houtgestookte inbouwhaard Nordic Fire Prestige 70 Air De inbouwhaard Prestige 70 air is een perfecte combinatie van stijl en functionaliteit. Ideaal als u niet veel ruimte wilt inleveren. Met zijn geringe inbouwdiepte neemt deze inbouwhaard veel minder ruimte in. Daarnaast wordt de Prestige 70 air inbouwhaard standaard geleverd met een luxueuze zwarte binnenbekleding, waardoor de haard een prachtige uitstraling krijgt. Dit voegt […]
Houtkachel Wanders Ash Een gave houtkachel voor een hele schappelijke prijs.
Houtkachel Charlton & Jenrick Woodtec 5 extra breed 564mm Met zijn strakke lijnen en panoramavenster biedt het Woodtec-assortiment de nieuwste biomassa verbrandingstechnologie. Eenvoudig te bedienen en met een keuze aan handvatten is de Woodtec de perfecte keuze voor een traditioneel of eigentijds huis. De Charlton & Jenrick Woodtec 5 kW houtkachel kan worden gepersonaliseerd met optionele sokkel, houtopslag en zwarte of eiken handgrepen. Voor volledige gemoedsrust zijn […]

