Houtkachel Dik Geurts Odin Tunnel Plateau klein
€5.572,00
De Odin Tunnel, Fixed is een designhaard van Dik Geurts. De haard kan op meerdere plekken in de kamer worden geplaatst, omdat de haard hangt aan het plafond (van onbrandbaar materiaal) en het vlammenspel vanaf twee kanten te bewonderen is.
Deze kachel is ook te leveren op een plateau of op een stand, klik hier om alle opties te zien
Aanvullende informatie
| Merk | Dik Geurts |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Dik Geurts |
| Gewicht | 130 kg |
| Brandstof | Hout |
| Aansluiting | Boven/Achter |
| Rendement | 75% |
| Afvoerdiameter | 150 mm |
| Nominaal vermogen | 6 – 10 kW |
| Afmetingen kachel (H x B x D) | 104 x 84,2 x 40 cm |
| Energielabel | A |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Houtkachel Westfire Uniq 32 Glas De Westfire Uniq 32 is een zeer efficiënte houtkachel met een prachtig grote ruit waardoor het zicht op het vuur geweldig is.
CV Haard Nordic Fire Optimum De Optimum 80 is uitgevoerd met een prachtige deur welke strak ingebouwd kan worden, zo krijgt u de modernste kachel in uw woning.
Houtkachel Dik Geurts Vidar Triple medium wall Een robuust uiterlijk, mooi zicht op het vlammenspel en gemakkelijke bediening via een unieke luchtschuif. De Vidar Triple haarden bieden vele voordelen en zijn zeer eenvoudig te gebruiken. De haard bied ook de optie voor een buitenluchtaansluiting, waardoor hij perfect is voor goed-geïsoleerde woningen. De Vidar Triple haarden zijn beschikbaar in drie formaten, Large, Medium […]

