Gashaard DRU Convexo Eco Wave
Deze prachtige drie-zijdige gaskachel past perfect in kleinere woningen.
€4.495,00
Deze vrijstaande gashaard geeft een prachtig zicht op het vlambeeld met drie ruiten. De haard werkt op zowel aardgas als duurzaam flessengas. Het is een perfecte aanvulling op vloerverwarming. De haard is eenvoudig te besturen door middel van de afstandsbediening of de gratis DRU Fire app.
Aanvullende informatie
| Merk | DRU |
|---|---|
| Vuurzicht | |
| Plaatsing |
| Merk | DRU |
| Gewicht | 104 kg |
| Brandstof | Aardgas, propaan |
| Aansluiting | Boven |
| Rendement | 92% |
| Afvoerdiameter | 100/150 mm |
| Nominaal vermogen | 3,8 kW |
| Afmetingen kachel (hxbxd) | 114 x 48,5 x 42,7 cm |
| Leverbare kleuren | Zwart |
| Energielabel | A |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Houtkachel Nordic Fire Bjork De Fjord 1 is de perfecte kachel voor kleine ruimtes.
Houtkachel Olsberg Palena Compact De hoge panoramische ruit van deze kachel staat garant voor veel gezellige uren met een perfect zicht op het vuur in deze houtkachel.
Trimline Fires Woody Loft Een nette modulaire haard, ontworpen in Nederland!

