Houtkachel Buntfires Karel 7
Een elegante houtkachel met hoog rendement.
€3.795,00
Met de Karel 7 haalt u een echte eyecatcher in uw woning, die zorgt voor het ultieme gevoel. Het grote venster geeft een unieke belevenis op een dansend vlammenspel waar je warm van wordt.
Aanvullende informatie
| Merk | Buntfires |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Buntfires |
| Gewicht | 107 kg |
| Brandstof | Hout |
| Aansluiting | Boven/Achter |
| Rendement | 75,6% |
| Afvoerdiameter | 150 mm |
| Nominaal vermogen | 3,5 - 7 kW |
| Afmetingen kachel (hxbxd) | 75,2 x 66,9 x 36 cm |
| Energielabel | A |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Driezijdige inbouwhaard Spartherm Linear Triple 100x45x56 De Linear Triple 100x45x56 is een grote 3-zijdige inbouwhaard van Spartherm, uiteraard ook met het liftdeursysteem.
Gas inbouwhaard DRU Global 100 BF Een compacte en veelzijdige gashaard.
Houtkachel Jydepejsen Mido Een nieuwe kachel van Jydepejsen, met een nog eleganter uiterlijk.

