Gashaard Element4 Modore 100
Deze Modore 100 van Element4 heeft onder andere mooi strakke lijsten.
€4.795,00
Aanvullende informatie
| Merk | Element4 |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Element4 |
| Nominaal vermogen | 8,2 kW |
| Brandstof | propaan/gas |
| Leverbare kleuren | zwart |
| Afmetingen ruit (hxb) | 42 x 93 cm |
| Inbouwmaat (hxbxd) | 71,4 x 102,3 x 33,8 cm |
| Afvoerdiameter | 130/200 |
| Achterwand | zwart staal, optioneel zwart glas of steenmotief |
| Energielabel | B |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Gashaard Element4 Sky S F Element4 Sky Small Front Nog een fantastische haard van Element4. De Sky Small Front ie de nieuwe en kleinste in de Sky serie van Element4. Deze kleine gashaard is net zo’n parel, alleen een stuk compacter. Naast de kleinere afmetingen van haard, ruit heeft deze gashaard ook een schitterend hoog en levendig vlambeeld. Dit vlammenspel wordt gerealiseerd door […]
Speksteenkachel Altech Max W Depot Vertrouwde warmte in een modern jasje.
Houtkachel Dik Geurts Odin Front, Wall De Odin Front, Wall heeft een prachtig design. Het is een houthaard die aan de wand wordt bevestigd en verkrijgbaar is in een donker antraciete kleur. De Odin heeft een indrukwekkend vlammenspel met een hoog rendement! Daarnaast is de Odin gemakkelijk te controleren door de unieke luchtschuif.

