Houtkachel Buntfires Julius 9
Krachtpatser in verwarmen!
€3.995,00
Een echte krachtpatser zowel in capaciteit als in uitstraling, wij hebben het hier natuurlijk over de Julius 9. Dit is een krachtige verwarmer die uitermate geschikt is voor de grotere woningen.
Aanvullende informatie
| Merk | Buntfires |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Buntfires |
| Gewicht | 127 |
| Brandstof | Hout |
| Aansluiting | Boven/Achter |
| Rendement | 75,4% |
| Afvoerdiameter | 150 mm |
| Nominaal vermogen | 4 – 9 kW |
| Afmetingen kachel (hxbxd) | 100,5 x 80,2 x 41,2 cm |
| Energielabel | A |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Inzethaard Wanders S 60 Hoek De Wanders Smart 60 Hoek is een praktische hoekhaard ontworpen om bestaande (open) haarden te vervangen.
Houtkachel Jydepejsen Cosmo 1147 speksteen De beste kwaliteit, een mooi design en innovatieve technieken: de Jydepejsen Cosmo 1147 speksteen
Houtkachel Olsberg Tipas Compact II De Olsberg Tipas heeft 4kW nominaal vermogen. Daardoor is deze houtkachel de ultieme kachel voor kleinere woningen.

