Houtkachel Altech Vision
De Altech Vision levert een goed rendement en een heerlijke stralingswarmte.
€4.198,00
De Altech Vision verdient haar naam ten volle. Deze mooie kachel van Altech, bekleedt met speksteen, levert de warme pracht van het houtvuur in een stijlvolle, sobere verpakking. En natuurlijk, het volle rendement van heerlijke stralingswarmte. Aansluiting is boven of achter mogelijk.
Aanvullende informatie
| Merk | Altech |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Altech |
| Nominaal vermogen | 5-13 kW |
| Brandstof | hout |
| Rendement | 89% |
| Leverbare kleuren gietijzer | antraciet/lichtgrijs/zwart |
| Leverbare kleuren speksteen | naturel, optioneel diversen |
| Afmetingen kachel (hxbxd) | 71 x 69 x 66 cm |
| Afvoerdiameter | 150 mm |
| Gewicht | 220 kg |
| Aansluiting | boven/achter |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Speksteenkachel Altech Torus Depot Door het toevoegen van een houtvak wordt de Torus Depot een ranke verschijning. Het zicht op het vuur is optimaal vanuit uw luie stoel.
Houtkachel Wanders Pecan Eco M De Pecan Eco M is een moderne haard en heeft een prachtig vuurbeeld.
Speksteenkachel Altech Eclips Depot De strakke ovale vorm van de Eclips oogt bijzonder modern en krachtig.

