Houtkachel Buntfires Karel 5
De ‘kachel’ in huis!
€3.395,00
Zonder overbodige franje past de Karel 5 met z’n rechte lijnen zowel in een modern als klassiek interieur. Met het vermogen van 3 tot 7 kW is hij krachtig genoeg om een middelgrote woonkamer aangenaam te laten aanvoelen.
Aanvullende informatie
| Merk | Buntfires |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Buntfires |
| Gewicht | 98 kg |
| Brandstof | Hout |
| Aansluiting | Boven/Achter |
| Rendement | 85,9% |
| Afvoerdiameter | 150 mm |
| Nominaal vermogen | 3 – 7 kW |
| Afmetingen kachel (hxbxd) | 69,2 x 60,9 x 35 cm |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Houtkachel Buntfires Julius 5 De Julius 5 levert maximale vuurbeleving.
2-zijdige Hout inbouw haard Dik Geurts Instyle corner 660 Laag De Corner haarden zijn voorzien van een extra ruit aan de zijkant, naar wens aan de linker- of rechterzijde. De Corner 660 Low is slechts 49,5 cm hoog en is daarom zeer geschikt om in een bestaande openhaard te worden ingebouwd. Deze 2-zijdige haard is ideaal om in een hoek van de woonruimte te worden […]
Houtkachel Spartherm Senso L De Spartherm Senso L is de grote broer van de Senso S.

