Houtkachel Buntfires Karel 9
De grootste kachel uit de Karel serie.
€3.995,00
De grootste van de Karel Eco-serie is tegelijk ook de krachtigste en meest indrukwekkende kachel in de lijn. Dit model is uitermate geschikt voor een bovengemiddeld grote woonkamer.
Aanvullende informatie
| Merk | Buntfires |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Buntfires |
| Gewicht | 116 kg |
| Brandstof | Hout |
| Aansluiting | Boven/Achter |
| Rendement | 75,4% |
| Afvoerdiameter | 150 mm |
| Nominaal vermogen | 4 - 9 kW |
| Afmetingen kachel (hxbxd) | 85,2 x 78,9 x 39 cm |
| Energielabel | A |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Houtkachel Dik Geurts Ivar 5 high De Ivar 5 wordt gekenmerkt door zijn authentieke uitstraling.
Houtkachel Jydepejsen Panorama 1500 Dankzij de grote hoek in het glas kunt u van meerdere kanten genieten van het vuur.
Houtkachel Nordic Fire Torsted De houtkachel onderscheidt zich doordat deze vanuit meerdere zijden zicht biedt op het vlammenbeeld. Daardoor is deze kachel ideaal om op een hoek te plaatsen. De zwarte bekleding aan de binnenzijde van de kachel voegt een vleugje elegantie en stijl toe aan uw interieur. Het contrasteert prachtig met het prachtige vlammenspel, waardoor uw woonruimte een […]

