Gashaard Element4 Summum 140 F
Het nieuwe boegbeeld van Element4!
€8.295,00
Element4 breidt haar Summum assortiment uit met de Summum 140 front. Deze nieuwe gigant van 140 cm breed is instaat om elke woonkamer op te sieren. Met de Summum 140 front bent u instaat om zowel een grote als een kleine ruimte heerlijk te verwarmen, door het ruime vermogen.
Aanvullende informatie
| Merk | Element4 |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Element4 |
| Brandstof | Gas/Propaan |
| Aansluiting | Boven |
| Rendement | 89% |
| Afvoerdiameter | 130/200 mm |
| Nominaal vermogen | 2,2 – 17,4 kW |
| Ruitmaat (hxb) | 41,8 x 140,1 cm |
| Inbouwmaat (hxbxd) | 72 x 149,3 x 40,1 cm |
| Energielabel | A |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Elektrische haard Element4 Elite 150 E Supreme De Elite 150 E Supreme van Element4 is een elektrische haard met een stijlvol design. De haard beschikt over een zeer realistisch vlambeeld dat bijna niet van een echt houtvuur te onderscheiden is! Met de drie verschillende vuurbeelden is de Elite een echte sfeermaker. En naast sfeer, geeft de haard ook nog warmte van 1,5 kW. In te bouwen […]
Vloerplaat staal – rechthoek 100 x 80 Netjes afgewerkte vloerplaat.
Houtkachel Dik Geurts Vidar Triple medium wall Een robuust uiterlijk, mooi zicht op het vlammenspel en gemakkelijke bediening via een unieke luchtschuif. De Vidar Triple haarden bieden vele voordelen en zijn zeer eenvoudig te gebruiken. De haard bied ook de optie voor een buitenluchtaansluiting, waardoor hij perfect is voor goed-geïsoleerde woningen. De Vidar Triple haarden zijn beschikbaar in drie formaten, Large, Medium […]

