Gaskachel Buntfires Julius CF-CC
Een topmodel van Buntfires is nu ook leverbaar op gas!
€3.650,00
De uitstraling van een stoere houtkachel, maar met het comfort van gas! De mooie Julius gaskachel verdient absoluut een plekje in huis.
Aanvullende informatie
| Merk | Buntfires |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Buntfires |
| Gewicht | 56 kg |
| Brandstof | Aardgas/Propaan |
| Aansluiting | Boven |
| Rendement | 89,15% |
| Afvoerdiameter | 100/150 mm |
| Nominaal vermogen | 3,4 – 4,9 kW |
| Afmetingen kachel (hxbxd) | 81,5 x 61 x 43,3 cm |
| Energielabel | A |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Inzethaard Wanders Square 60 driezijdig De Wanders Square 60 trilateral heeft aan drie zijden glas, zodat u een zeer goed zicht heeft op het vuur.
Elektrische haard Charlton & Jenrick Luminosa 150 Front Een sfeervolle elektrische haard, ter vervanging van gas of hout!
Houtkachel Charnwood C-Six met sokkel De C-Six is een gezellige houtkachel volledig uit gietijzer opgebouwd.

