Gashaard Wanders Square 40G
Een relatief kleine inbouwhaard die ook als hanghaard kan worden uitgevoerd.
€2.895,00
Een relatief kleine inbouwhaard die ook als hanghaard kan worden uitgevoerd. Een van de weinige compacte gas inzethaarden met een gesloten systeem. De haard is perfect om te gebruiken als u een openhaard heeft en over wil stappen naar een gashaard.
De propaan-versie is alleen met kiezelsset leverbaar.
Aanvullende informatie
| Merk | Wanders |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Wanders |
| Gewicht | 58 kg |
| Brandstof | gas/propaan |
| Aansluiting | boven |
| Rendement | 72% |
| Afvoerdiameter | 100/150 mm |
| Nominaal vermogen | 3,9 kW |
| Afmetingen kachel (hxbxd) | 55,7 x 40 x 32,6 cm |
| Energielabel | A |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Drie-zijdige inbouwhaard Spartherm Linear Triple 73x35x40 Het bijzondere ruimtelijk effect maakt deze kachel een echte eye-catcher.
Houtkachel Spartherm Cubo L De Spartherm CUBO L is een grote kachel met een relatief laag nominaal vermogen van ongeveer 6kW.
Houtkachel Leenders Boxer Plus MKII Ruim 30 jaar aan evolutie Het ontwerp en de innovatieve techniek van de Boxer Plus vinden hun oorsprong in de iconische Harrie Leenders Boxer uit 1982. Met meer dan drie decennia aan doorontwikkeling en opgebouwde ervaring is dit simpelweg de meest geavanceerde houtkachel die Leenders ooit heeft gebouwd. Een ware krachtpatser Zijn stoere, robuuste uitstraling […]
