Gaskachel Wanders Balsa 75
Deze fraaie, vrijstaande gashaard is ontworpen om sfeervolle warmte uit te stralen.
€3.350,00
Deze fraaie, vrijstaande gashaard is ontworpen om sfeervolle warmte uit te stralen. Samen met zijn grotere broer de Balsa 100 geven deze gaskachels een prachtig vuurbeeld door de drie-zijdige ramen.
Deze kachel is ook op propaan leverbaar. De Balsa 75 wordt geleverd inclusief afstandsbediening met elektronische ontsteking.
Levertijd van dit product: 10 werkdagen
Aanvullende informatie
| Merk | Wanders |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Wanders |
| Nominaal vermogen | 6,2 kW |
| Brandstof | gas/propaan |
| Rendement | 74% |
| Afmetingen kachel (hxbxd) | 75,0 x 46,3 x 45,3 cm |
| Afvoerdiameter | 100/150 mm |
| Gewicht | 95 kg |
| Aansluiting | boven |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Zwart Haardstel 114/540 Luxe haardstel met een vleugje chroom.
Gashaard Faber Smart Duet L Tweezijdige inbouwhoekhaard met Flat Burner systeem.
Houtkachel Charlton & Jenrick Purevision PVR vrijstaand Charlton & Jenrick Purevision vrijstaand rond model De ronde houtkachel van Charlton & Jenrick is een degelijke houtkachel van hoogwaardige kwaliteit en gemaakt van metaal. Het model is uniek door het extreem grote panoramavenster. Deze kachels bieden de stoker een zicht van 180 graden. Hierdoor ontstaat er een glashelder HD zicht op het vlammenspel. De […]


