Houtkachel Buntfires Julius 7
De Julius 7 verzorgt een robuuste vuurbeleving.
€3.795,00
De Julius 7 heeft alles wat een houtkachel kan en mag hebben! Dankzij de brede ruit heeft u een optimale vuurbeleving. Voor een ruimtelijk effect kan u de rookgasafvoer aan de achterzijde van de haard plaatsen.
Aanvullende informatie
| Merk | Buntfires |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Buntfires |
| Gewicht | 119 kg |
| Brandstof | Hout |
| Aansluiting | Boven/Achter |
| Rendement | 75,6% |
| Afvoerdiameter | 150 mm |
| Nominaal vermogen | 3,5 – 7 kW |
| Afmetingen kachel (hxbxd) | 89 x 68,2 x 41,2 cm |
| Energielabel | A |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Houtkachel Nestor Martin TQH13 Een houtkachel met eindeloze mogelijkheden.
Houtkachel Nordic Fire Cottage De Cottage is een moderne houtkachel in een nostalgisch jasje. Door het gezellige uiterlijk en de ideale afmeting is deze houtkachel in alle situaties perfect te plaatsen.
Inzethaard Wanders S 60 Hoek De Wanders Smart 60 Hoek is een praktische hoekhaard ontworpen om bestaande (open) haarden te vervangen.

