Houtkachel Spartherm Passo L
De Spartherm Passo is een mooie ronde kachel.
€6.300,00
De Spartherm Passo is een mooie ronde kachel met een relatief laag nominaal vermogen van 6,1 kW. Ideaal dus in een grote moderne woonkamer met goede isolatiewaarden en bijvoorbeeld vloerverwarming. Uit heeft u een sierraad in uw woonkamer met deze Spartherm houtkachel, aangestoken maakt deze de ruimte ook nog eens sfeervoller en heerlijk warm.
Aanvullende informatie
| Merk | Spartherm |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Spartherm |
| Brandstof | hout |
| Rendement | 80% |
| Afvoerdiameter | 150 mm |
| Nominaal vermogen | 6,1 kW |
| Achterwand | witte chamotte |
| Afmetingen kachel (hxb) | 163,6 x 48,1 cm |
| Energielabel | A+ |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Houtkachel Leenders Boxer Plus MKII Ruim 30 jaar aan evolutie Het ontwerp en de innovatieve techniek van de Boxer Plus vinden hun oorsprong in de iconische Harrie Leenders Boxer uit 1982. Met meer dan drie decennia aan doorontwikkeling en opgebouwde ervaring is dit simpelweg de meest geavanceerde houtkachel die Leenders ooit heeft gebouwd. Een ware krachtpatser Zijn stoere, robuuste uitstraling […]
Houtkachel Buntfires Flores 5 Krachtige houtkachel met compacte stookkamer.
Speksteenkachel Altech Ecosy De Altech Ecosy is een geheel nieuw model houtkachel met een vertrouwde uitstraling.

