3-zijdige inbouwhout haard Dik Geurts Instyle Triple 660 laag
€3.525,00
Driezijdig glas en driezijdig vuur, dat is de Triple 660 Low. Om te zorgen voor een zo hoog mogelijk rendement is deze inzethaard voorzien van zijruiten met warmte reflecterend infrarood glas. Bijkomend voordeel is veel schonere ruiten tijdens het stoken. De hoogte van deze haard is slechts 49,5 cm hoog en daarom zeer geschikt voor de inbouw in een bestaande openhaard.
Aanvullende informatie
| Merk | Dik Geurts |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Dik Geurts |
| Gewicht | 100 kg |
| Brandstof | Hout |
| Aansluiting | Boven |
| Rendement | 76,3% |
| Afvoerdiameter | 150 mm |
| Nominaal vermogen | 4-9 kW |
| Inbouwmaat (hxbxd) | 49,5 x 66,2 x 38 cm |
| Ruitmaat (hxb) | Front: 34,5 x 56,2, zijkanten 34,5 x 22,7 cm |
| Achterwand | Zwart |
| Energielabel | A |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Inzethaard Wanders Square 68 3-zijdig Sfeervolle inzethaard met hoog vermogen.
Inzethaard Dik Geurts Instyle 800 Met de Instyle 800 geniet u maximaal van sfeervol haardvuur.
Pelletkachel MCZ Boxtherm 70 Pure lijnen, strak design, en toch het gemak en comfort met pellets te verwarmen? Het kan met de BOXTHERM!




