Gashaard DRU Convexo Eco Wave
Deze prachtige drie-zijdige gaskachel past perfect in kleinere woningen.
€4.495,00
Deze vrijstaande gashaard geeft een prachtig zicht op het vlambeeld met drie ruiten. De haard werkt op zowel aardgas als duurzaam flessengas. Het is een perfecte aanvulling op vloerverwarming. De haard is eenvoudig te besturen door middel van de afstandsbediening of de gratis DRU Fire app.
Aanvullende informatie
| Merk | DRU |
|---|---|
| Vuurzicht | |
| Plaatsing |
| Merk | DRU |
| Gewicht | 104 kg |
| Brandstof | Aardgas, propaan |
| Aansluiting | Boven |
| Rendement | 92% |
| Afvoerdiameter | 100/150 mm |
| Nominaal vermogen | 3,8 kW |
| Afmetingen kachel (hxbxd) | 114 x 48,5 x 42,7 cm |
| Leverbare kleuren | Zwart |
| Energielabel | A |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Houtkachel Charnwood Island 2 Een moderne telg in een nostalgisch jasje is de Island. De Island II is de middelste uit de serie. Deze houtkachel is leverbaar in diverse uitvoeringen en kleuren.
Houtgestookte inbouwhaard Nordic Fire Elite 3 Met een luxe uitstraling en een prachtig vuur dat van alle kanten te bewonderen is, biedt deze haard een sfeervolle toevoeging aan elke ruimte. De Elite 3 is dankzij de kleine inbouwdiepte ideaal waardoor er minder ruimte voor de haard nodig is. Op het vlak van verbrandingstechnologie beschikt de Elite 3 over gecoate zij beglazing. […]
Houtkachel Dik Geurts Jannik Low De Jannik Medium, Low is een kleine versie van de bestaande Jannik houtkachel. Kenmerkend is het grote glasoppervlak en daardoor veel zicht op het vuur. Met de soepele luchtschuif kan het vuur nauwkeurig worden geregeld. Dit model is er ook in 2 grotere versies, klik hier en hier om deze te bekijken!

