Gashaard Element4 Modore 100
Deze Modore 100 van Element4 heeft onder andere mooi strakke lijsten.
€4.795,00
Aanvullende informatie
| Merk | Element4 |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Element4 |
| Nominaal vermogen | 8,2 kW |
| Brandstof | propaan/gas |
| Leverbare kleuren | zwart |
| Afmetingen ruit (hxb) | 42 x 93 cm |
| Inbouwmaat (hxbxd) | 71,4 x 102,3 x 33,8 cm |
| Afvoerdiameter | 130/200 |
| Achterwand | zwart staal, optioneel zwart glas of steenmotief |
| Energielabel | B |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Speksteenkachel Altech Ecosy De Altech Ecosy is een geheel nieuw model houtkachel met een vertrouwde uitstraling.
Antraciet Houtbak 117/605 Riante houtbak op wieltjes.
Pelletkachel MCZ Halo Air De sierlijke motieven in de keramische bekleding bezorgen de Halo zijn klassieke uitstraling. Uiterst geschikt voor de klassiekere woning!

