
Gashaard Element4 Tenore 240
De Tenore 240 is de breedste doorkijkhaard (net als de Modore 240) met een gesloten systeem.
€11.230,00
Dit model is ook te leveren met zwart achterglas (meerprijs €)
Aanvullende informatie
| Merk | Element4 |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Element4 |
| Nominaal vermogen | 15 kW |
| Brandstof | propaan/gas |
| Leverbare kleuren | zwart |
| Afmetingen ruit (hxb) | 37,5 x 240,8 cm |
| Inbouwmaat (hxbxd) | 108,6 x 265,6 x 39,8 cm |
| Afvoerdiameter | 130/200 mm |
| Achterwand | zwart staal |
| Energielabel | A |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Elektrische haard Dimplex Juneau M Met het 3-dimensionale Dimplex effect!
Pelletkachel Nordic Fire Viktor 8 airplus Pellet kachel Viktor 8 Airplus, met extra warme lucht aansluiting.
Gashaard Wanders Lenga 500 Voor de Lenga’s hebben we nieuwe branders ontwikkeld waarbij de vlammen echt letterlijk uit de blokken komen
