Gaskachel Buntfires Karel CF-CC
Een fijne gaskachel met het design van een houtkachel.
€3.650,00
Door zijn no-nonsense uitstraling straalt deze kachel een uniek karakter uit. Met een moderne en royale ruit heeft u zicht op een ongekend realistisch vlambeeld.
Aanvullende informatie
| Merk | Buntfires |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Buntfires |
| Gewicht | 52 kg |
| Brandstof | Aardgas/Propaan |
| Aansluiting | Boven |
| Rendement | 89,2% |
| Afvoerdiameter | 100/150 mm |
| Nominaal vermogen | 3,4 – 4,9 kW |
| Afmetingen kachel (hxbxd) | 69,2 x 61 x 43,3 cm |
| Energielabel | A |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Gaskachel DRU Passo De DRU Passo is een schitterende gaskachel met een strakke en moderne uitstraling.
Houtkachel Dik Geurts Ivar 8 low De Ivar 8 wordt gekenmerkt door zijn authentieke uitstraling.
Houtkachel Westfire Uniq 32 Glas De Westfire Uniq 32 is een zeer efficiënte houtkachel met een prachtig grote ruit waardoor het zicht op het vuur geweldig is.

