Houtkachel Buntfires Karel 5
De ‘kachel’ in huis!
€3.395,00
Zonder overbodige franje past de Karel 5 met z’n rechte lijnen zowel in een modern als klassiek interieur. Met het vermogen van 3 tot 7 kW is hij krachtig genoeg om een middelgrote woonkamer aangenaam te laten aanvoelen.
Aanvullende informatie
| Merk | Buntfires |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Buntfires |
| Gewicht | 98 kg |
| Brandstof | Hout |
| Aansluiting | Boven/Achter |
| Rendement | 85,9% |
| Afvoerdiameter | 150 mm |
| Nominaal vermogen | 3 – 7 kW |
| Afmetingen kachel (hxbxd) | 69,2 x 60,9 x 35 cm |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Houtkachel Jydepejsen Orion Een zeer milieu-vriendelijke kachel, die zuinig is in brandstofverbruik.
Speksteenkachel Altech Grande Nobles Complet De Altech Grande Noblés Complet heeft alles erop en eraan.
Houtkachel JAcobus 9 De JAcobus 9 is het middenmodel dat qua vermogen in bijna iedere huiskamer past.

