Houtkachel Buntfires Karel 7
Een elegante houtkachel met hoog rendement.
€3.795,00
Met de Karel 7 haalt u een echte eyecatcher in uw woning, die zorgt voor het ultieme gevoel. Het grote venster geeft een unieke belevenis op een dansend vlammenspel waar je warm van wordt.
Aanvullende informatie
| Merk | Buntfires |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Buntfires |
| Gewicht | 107 kg |
| Brandstof | Hout |
| Aansluiting | Boven/Achter |
| Rendement | 75,6% |
| Afvoerdiameter | 150 mm |
| Nominaal vermogen | 3,5 - 7 kW |
| Afmetingen kachel (hxbxd) | 75,2 x 66,9 x 36 cm |
| Energielabel | A |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Houtkachel Charnwood Island 1 Een moderne telg in een nostalgisch jasje is de Island. De Island I is de kleinste uit de serie. Deze houtkachel is leverbaar in diverse uitvoeringen en kleuren
Houtkachel Charlton & Jenrick Purevision LPV 8 op voetstuk Charlton & Jenrick LPV8 houtkachel op voetstuk Strak en modern. Dat zijn de woorden die deze vrijstaande houtkachel perféct omschrijven. De Charlton & Jenrick Purevision LPV8 Linear is door zijn strakke design de perfecte aanvulling op ieder modern interieur. De kachel is voorzien van drie ruiten en staat op een voetstuk wat zorgt voor een […]
CV Houtkachel Nordic Fire Rosanna Een nieuwe, verbeterde CV-kachel van Nordic Fire!

