Houtkachel Dik Geurts Bora Corner, Wall
Een haard met een opvallend design.
€4.245,00
Houthaard met twee glasramen:
Met de Bora Corner, Wall heb je een designhaard van topkwaliteit. Door de twee glasramen kun je genieten van een mooi vlammenspel. De houthaard wordt aan de muur bevestigd en is verkrijgbaar in de kleur donkerantraciet. Middels de handige luchtschuif kun je het vuur eenvoudig controleren.
Aanvullende informatie
| Merk | Dik Geurts |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Dik Geurts |
| Gewicht | 110 kg |
| Brandstof | Hout |
| Aansluiting | Boven |
| Rendement | 78,1% |
| Afvoerdiameter | 150 mm |
| Nominaal vermogen | 4-9 kW |
| Afmetingen kachel (hxbxd) | 51 x 50.5 x 41 cm |
| Energielabel | A |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Houtkachel Wanders Pecan Eco L De waardige opvolger voor de populaire Wanders Olaf Eco.
Houtkachel Dik Geurts Lars 1000 Deze houtkachel kan vanwege de strakke lijnen geplaatst worden in verschillende interieurs. Het hoge rendement van 82% garandeert u een maximale opbrengst van warmte. In deze kachel vindt u achter de afneembare klep boven het glasraam een mooie ruimte die u kunt gebruiken als bakoven.
Houtkachel Dik Geurts Vidar Triple medium Straight Plateau Een robuust uiterlijk, mooi zicht op het vlammenspel en gemakkelijke bediening via een unieke luchtschuif. De Vidar Triple haarden bieden vele voordelen en zijn zeer eenvoudig te gebruiken. De haard bied ook de optie voor een buitenluchtaansluiting, waardoor hij perfect is voor goed-geïsoleerde woningen. De Vidar Triple haarden zijn beschikbaar in drie formaten, Large, Medium […]





