Houtkachel Dik Geurts Modivar 5
€2.150,00
De Modivar 5, Store Front is een houtkachel met een handig houtvak voor het opbergen van houtblokken. Dankzij het grote glasraam geniet je optimaal van een geweldig vlammenspel. De houtkachel is eenvoudig te bedienen met de unieke luchtschuif en is ook verkrijgbaar met een houtvak Store Corner of een plateau.
Aanvullende informatie
| Merk | Dik Geurts |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Dik Geurts |
| Gewicht | 100 kg |
| Brandstof | Hout |
| Aansluiting | Boven/Achter |
| Rendement | 82% |
| Afvoerdiameter | 125/130 mm |
| Nominaal vermogen | 4-7 kW |
| Afmetingen kachel (hxbxd) | 100 x 45 x 37 cm |
| Energielabel | A+ |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Houtkachel Spartherm Passo L De Spartherm Passo is een mooie ronde kachel.
Houtkachel Nestor Martin H33 De H33 brengt de rustieke charme van een traditionele kachel samen met de meest geavanceerde verbrandingstechnologie.
Houtkachel Dik Geurts Soren 5 Een stoere uitstraling met strakke lijnen en veel vuurzicht. Gemakkelijk te plaatsen onder een bestaande schoorsteen. De gietijzeren deur, met stijlvolle deurhendel, en de klassieke pootjes geeft de haard een robuuste uitstraling. Door zijn compactheid en diverse opties is de haard ruimtebesparend en overal te plaatsen.

