Houtkachel Dik Geurts Odin Tunnel Plateau klein
€5.572,00
De Odin Tunnel, Fixed is een designhaard van Dik Geurts. De haard kan op meerdere plekken in de kamer worden geplaatst, omdat de haard hangt aan het plafond (van onbrandbaar materiaal) en het vlammenspel vanaf twee kanten te bewonderen is.
Deze kachel is ook te leveren op een plateau of op een stand, klik hier om alle opties te zien
Aanvullende informatie
| Merk | Dik Geurts |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Dik Geurts |
| Gewicht | 130 kg |
| Brandstof | Hout |
| Aansluiting | Boven/Achter |
| Rendement | 75% |
| Afvoerdiameter | 150 mm |
| Nominaal vermogen | 6 – 10 kW |
| Afmetingen kachel (H x B x D) | 104 x 84,2 x 40 cm |
| Energielabel | A |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Driezijdige inbouwhaard Spartherm Zirkon De kaders van de Premium Triple zijn haast niet meer zichtbaar.
Houtkachel Spartherm Cubo L De Spartherm CUBO L is een grote kachel met een relatief laag nominaal vermogen van ongeveer 6kW.
Houtgestookte inbouwhaard Nordic Fire Elite 70 Ervaar de ultieme combinatie van functionaliteit en kwaliteit met de Nordic Fire hoek inbouwhaard Elite 70 met liftdeur. Deze inbouwhaard is zowel met een linker- als rechterhoek verkrijgbaar. Met de extra warme luchtaansluitingen aan de bovenkant bent u verzekerd van een optimale verspreiding van de warmte. De eenvoudige bediening met slechts één knop maakt het […]

