Houtkachel Leenders Stor
€7.731,00
De Leenders Stor: Krachtig vakmanschap met een robuust karakter
De Leenders Stor is een forse, krachtige en uiterst efficiënte houthaard waarin authentiek vakmanschap en de modernste technologie naadloos samenkomen. Dankzij het gebruik van zwaar, dik staal en de kenmerkende ronde achterzijde met geklonken lamellen, ademt deze haard de sfeer en de onverwoestbare uitstraling van een echte 'oerkachel'.
Een uniek en persoonlijk detail: het handvat Wat de Stor een bijzonder persoonlijk tintje geeft, is het handvat. Dit wordt met de hand vervaardigd in Oirschot, gemaakt van olijfhout dat rechtstreeks afkomstig is uit de eigen tuin van Margriet en Harrie Leenders in Italië. Om optimale stevigheid te garanderen, is de binnenkant van het handvat versterkt met staal. De bovenzijde is echter prachtig afgewerkt met een laagje olijfhout, waardoor het de warme, natuurlijke illusie wekt van een volledig massief houten handvat.
Langer genieten met de Plus Stenenset Wilt u maximaal rendement uit uw brandhout halen? De Leenders Stor is optioneel uit te breiden met de zogenaamde Plus Stenenset.
-
Warmteopslag: Deze stenen, gemaakt van hoogwaardig keramisch beton, slaan de hitte van het vuur efficiënt op.
-
Geleidelijke afgifte: Zelfs uren nadat de laatste houtblokken zijn opgebrand, geven de stenen deze opgeslagen warmte nog rustig en gelijkmatig af aan uw woonruimte. Zo geniet u aanzienlijk langer van de warmte van hetzelfde vuur!
Aanvullende informatie
| Merk | Leenders |
|---|---|
| Vuurzicht | |
| Plaatsing |
| Merk | Leenders |
| Gewicht | 210 kg |
| Brandstof | Hout |
| Aansluiting | Boven / achter |
| Rendement | 80% |
| Afvoerdiameter | 150 mm |
| Nominaal vermogen | 3 – 10 kW |
| Afmetingen kachel (ø x D) | 103,5 x 64 x 45,1 cm |
| Energielabel | A+ |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.








