Houtkachel Leenders Kilo
€5.173,00
De Kilo: Robuuste warmte en een uniek design
De Kilo is een zware, robuuste kachel die garant staat voor een heerlijke, langdurige warmteafgifte ('traag-warmte'). Wat deze kachel verrassend maakt, is dat dit zware, rechthoekige model draaibaar leverbaar is. Dankzij het slanke en hoge design komt deze draaifunctie perfect tot zijn recht. Het grote voordeel? U geniet vanuit elke hoek van de kamer van zowel de behaaglijke warmte als een prachtig zicht op het vlammenspel.
Flexibel en veelzijdig in opstelling De Kilo is ontworpen met maximale flexibiliteit in gedachten en biedt talloze variaties. Uniek is dat veel van deze opties zelfs na ingebruikname nog aan te passen zijn:
-
Draaibaar of vast: U kunt de Kilo bestellen als draaibaar of niet-draaibaar model. Wilt u dit later toch veranderen? Dan is dat eenvoudig aan te passen.
-
Luchttoevoer op maat: De aanvoer van de verbrandingslucht kan volledig naar wens worden weggewerkt via de vloer of de muur, maar kan ook gewoon uit de omringende ruimte worden gehaald. Ook deze opstelling is achteraf nog te wijzigen.
-
Afvoer: De kachel is standaard voorzien van een rookgasafvoer aan de bovenzijde.
-
Kleur naar keuze: Geef de kachel de uitstraling die bij uw interieur past. Zowel het staal als de zijstenen zijn leverbaar in stijlvol zwart, antraciet of in een stoere, ongelakte uitvoering.
Aanvullende informatie
| Merk | Leenders |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Dik Geurts |
| Gewicht | 200 kg |
| Brandstof | Hout |
| Aansluiting | Boven |
| Rendement | 85% |
| Afvoerdiameter | 150 mm |
| Nominaal vermogen | 2 – 8 kW |
| Afmetingen kachel (ø x D) | 111 x 48,2 x 30 cm |
| Energielabel | A+ |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten


