Houtkachel Leenders Lobbe MkII
€4.033,00
De Leenders Lobbe: Compact van stuk, groots in prestaties
De Leenders Lobbe mag dan het kleine broertje zijn van de Leenders Mats en de Boxer Plus, hij doet absoluut niet voor hen onder. Ondanks zijn compacte formaat is deze houtkachel uitgerust met de modernste verbrandingstechnieken. Een uitgekiend verbrandingssysteem en de massieve stenen aan de zijkant van de kachel zorgen ervoor dat de warmte heerlijk zacht en gelijkmatig aan uw woonruimte wordt afgegeven.
Zuinig stoken met vertraagde warmteafgifte De Lobbe is slim ontworpen om met een minimale hoeveelheid hout maximaal te presteren:
-
Uiterst zuinig: Dankzij de volledig met vuursteen beklede branderkamer functioneert de kachel al uitstekend op een enkel blokje hout. Met slechts een halve kilo brandhout behoudt de Lobbe perfect zijn bedrijfstemperatuur.
-
Urenlang nagenieten: Doordat de kachel zowel aan de binnen- als buitenkant is voorzien van warmtevasthoudende stenen, wordt de opgewekte energie vertraagd vrijgegeven. Zelfs zes uur nadat het vuur is gedoofd, heeft de kachel nog steeds een aangename temperatuur van rond de 40°C.
-
Ideaal voor de kleinere ruimte: Deze gecontroleerde, rustige warmteafgifte voorkomt dat een kamer te snel oververhit raakt. Dit, in combinatie met het bescheiden formaat, maakt de Leenders Lobbe de perfecte keuze voor kleinere woonruimtes.
Aanvullende informatie
| Merk | Leenders |
|---|---|
| Vuurzicht | |
| Plaatsing |
| Merk | Leenders |
| Gewicht | 125 kg |
| Brandstof | Hout |
| Aansluiting | Boven / achter |
| Rendement | 80,9% |
| Afvoerdiameter | 130 mm |
| Nominaal vermogen | 1,5 -8 kW |
| Afmetingen kachel (H x B x D) | 80 x 43,2 x 40,4 cm |
| Energielabel | A+ |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten






