Houtkachel Leenders Wald
€9.158,00
De Leenders Wald: Zwevend design en hoogstaand stookcomfort
De Leenders Wald is een opvallende, vrijhangende houtkachel met een prachtig en doordacht design. Achter dit elegante voorkomen schuilt een uitzonderlijk goede verbrandingstechniek. De kachel levert een heerlijke, comfortabele stralingswarmte, waardoor u avond na avond langdurig kunt genieten van een perfect binnenklimaat.
Een ruimtelijk en draaibaar middelpunt Wat de Wald uniek maakt, is de plafondbevestiging. Doordat de kachel aan het plafond hangt, lijkt deze elegant boven de vloer te zweven. Dit geeft uw interieur direct een ruimtelijk en modern karakter. Bovendien is de haard moeiteloos naar elke gewenste richting te draaien. Zo heeft u altijd en overal perfect zicht op het vuur en vormt de kachel vanuit elke hoek het warme middelpunt van de woonruimte.
Slimme luchttoevoer voor de moderne woning Ook op technisch vlak biedt de Leenders Wald slimme oplossingen die bijdragen aan een hoog rendement en een schone verbranding:
-
Concentrisch rookkanaal: De haard kan naadloos worden aangesloten op een concentrisch, dubbelwandig afvoersysteem.
-
Directe verse lucht: Dankzij deze dubbelwandige pijp wordt de benodigde zuurstof voor het vuur rechtstreeks en onzichtbaar van buitenaf aangevoerd. Hierdoor verbruikt de kachel geen zuurstof uit de woonruimte zelf, wat ideaal is voor moderne, goed geïsoleerde woningen.
Aanvullende informatie
| Merk | Leenders |
|---|---|
| Vuurzicht | |
| Plaatsing |
| Merk | Leenders |
| Gewicht | 145 kg |
| Brandstof | Hout |
| Aansluiting | Boven / achter |
| Rendement | 82,9% |
| Afvoerdiameter | 150 mm |
| Nominaal vermogen | 3 – 10 kW |
| Afmetingen kachel (H x B x D) | 122,6 x 60 x 60,9 cm |
| Energielabel | A+ |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten


