Houtkachel Varde Aura 11
De Varde Aura 11 heeft een elegante sokkel voor een licht en luchtig uiterlijk.
€2.099,00
De Varde Aura serie biedt vele mogelijkheden, zowel wat betreft design, afmetingen en plaatsing in de woonkamer. Aan de Varde Aura 11 kan zowel aan de achterkant als aan de bovenkant een schoorsteen worden gemonteerd.
De Varde Aura 11 heeft een elegante sokkel voor een licht en luchtig uiterlijk.
Aanvullende informatie
| Merk | Varde |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Varde |
| Nominaal vermogen | 5 kW |
| Brandstof | Hout, briketten, kolen |
| Rendement | 81% |
| Leverbare kleuren | Zwart |
| Afmetingen kachel (hxbxd) | 110 x 50 x 42 cm |
| Afvoerdiameter | 150 mm |
| Gewicht | 113 kg |
| Aansluiting | Boven/Achter |
| Energielabel | A+ |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Houtkachel Dik Geurts Vidar Triple small wall Een robuust uiterlijk, mooi zicht op het vlammenspel en gemakkelijke bediening via een unieke luchtschuif. De Vidar Triple haarden bieden vele voordelen en zijn zeer eenvoudig te gebruiken. De haard bied ook de optie voor een buitenluchtaansluiting, waardoor hij perfect is voor goed-geïsoleerde woningen. De Vidar Triple haarden zijn beschikbaar in drie formaten, Large, Medium […]
Houtgestookte inbouwhaard Nordic Fire Elite 3 Met een luxe uitstraling en een prachtig vuur dat van alle kanten te bewonderen is, biedt deze haard een sfeervolle toevoeging aan elke ruimte. De Elite 3 is dankzij de kleine inbouwdiepte ideaal waardoor er minder ruimte voor de haard nodig is. Op het vlak van verbrandingstechnologie beschikt de Elite 3 over gecoate zij beglazing. […]
Houtkachel Wanders Pecan Eco S De nieuwe, strakke opvolger van de Olaf Eco.



