Houtkachel Dik Geurts Soren 5
€2.020,00
Een stoere uitstraling met strakke lijnen en veel vuurzicht. Gemakkelijk te plaatsen onder een bestaande schoorsteen. De gietijzeren deur, met stijlvolle deurhendel, en de klassieke pootjes geeft de haard een robuuste uitstraling. Door zijn compactheid en diverse opties is de haard ruimtebesparend en overal te plaatsen.
Aanvullende informatie
| Merk | Dik Geurts |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Dik Geurts |
| Gewicht | 85 kg |
| Brandstof | Hout |
| Aansluiting | Boven/Achter |
| Rendement | 82% |
| Afvoerdiameter | 125/130 mm |
| Nominaal vermogen | 4-7 kW |
| Afmetingen kachel (hxbxd) | 57 x 45 x 37,7 cm |
| Energielabel | A+ |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Houtkachel Jydepejsen Cubic Wall De Cubic Wall tilt vuurbeleving naar een ander niveau.
Houtkachel Charlton & Jenrick Woodtec 5 standaard 414mm Met zijn strakke lijnen en panoramavenster biedt het Woodtec-assortiment de nieuwste biomassa verbrandingstechnologie. Eenvoudig te bedienen en met een keuze aan handvatten is de Woodtec de perfecte keuze voor een traditioneel of eigentijds huis. De Charlton & Jenrick Woodtec 5 kW houtkachel kan worden gepersonaliseerd met optionele sokkel, houtopslag en zwarte of eiken handgrepen. Voor volledige gemoedsrust zijn […]
Houtkachel Nordic Fire Olaf De houtkachel Olaf is een schitterende, hoge ovale kachel die een stijlvolle en moderne uitstraling aan elke ruimte toevoegt. Dankzij de mogelijkheid om zowel boven- als achteraan te worden aangesloten op de schoorsteen, biedt de Olaf flexibiliteit bij de installatie, waardoor hij in diverse woonomgevingen past. Een van de belangrijkste kenmerken van de Olaf is […]

