Houtkachel Buntfires Joris 5
€3.395,00
Strak vormgegeven in een volledige 6mm dikke omkasting en keuze uit maar liefst 2 stookkamers. Wilt u de Joris gebruiken voor optimale sfeerbeleving en bijverwarming met behoud van een goed rendement? Kies dan voor de Joris 5 met Eco-stookkamer, wanneer u effectief wilt verwarmen kunt u kiezen voor de Joris 8.
Aanvullende informatie
| Merk | Buntfires |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Buntfires |
| Gewicht | 110 kg |
| Brandstof | Hout |
| Aansluiting | Boven/Achter |
| Rendement | 79,8% |
| Afvoerdiameter | 150 mm |
| Nominaal vermogen | 3 – 7 kW |
| Afmetingen kachel (hxbxd) | 100 x 43,5 x 40 cm |
| Energielabel | A |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Houtkachel Charnwood C-Five met sokkel De C-Five is een gezellige houtkachel volledig uit gietijzer opgebouwd.
Houtkachel Spartherm Passo XS De Spartherm Passo is een mooie ronde kachel met een relatief laag nominaal vermogen van 5kW.
Inzethaard Wanders S 75 front De Wanders Smart 75 Front is het grote front model van de nieuwe Smart serie inzethaarden.

