Houtkachel Buntfires Joris 8
€3.395,00
Strak vormgegeven in een volledige 6mm dikke omkasting en keuze uit maar liefst 2 stookkamers. Wilt u de Joris gebruiken voor optimale sfeerbeleving en bijverwarming met behoud van een goed rendement? Kies dan voor de Joris 5 met Eco-stookkamer, wanneer u effectief wilt verwarmen kunt u kiezen voor de Joris 8.
Aanvullende informatie
| Merk | Buntfires |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Buntfires |
| Gewicht | 110 kg |
| Brandstof | Hout |
| Aansluiting | Boven/Achter |
| Rendement | 79,2% |
| Afvoerdiameter | 150 mm |
| Nominaal vermogen | 5 – 9 kW |
| Afmetingen kachel (hxbxd) | 100 x 43,5 x 40 cm |
| Energielabel | A |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Houtkachel Varde Als Een moderne houtkachel in een klassiek jasje.
Houtkachel Charlton & Jenrick Woodtec 5 Deep Max 514mm Met zijn strakke lijnen en panoramavenster biedt het Woodtec-assortiment de nieuwste biomassa verbrandingstechnologie. Eenvoudig te bedienen en met een keuze aan handvatten is de Woodtec de perfecte keuze voor een traditioneel of eigentijds huis. De Charlton & Jenrick Woodtec 5 kW houtkachel kan worden gepersonaliseerd met optionele sokkel, houtopslag en zwarte of eiken handgrepen. Voor volledige gemoedsrust zijn […]
Speksteenkachel Altech Grande Noblès Depot De Grande Nobles is een slag groter dan de Nobles, maar behoudt een compact karakter.

