Houtkachel Buntfires Julius 9
Genieten over de volle breedte.
€3.995,00
Een echte krachtpatser zowel in capaciteit als in uitstraling. Wij hebben het hier over Julius 9. Dit is een krachtige verwarmer in optima forma van Buntfires. Deze kachel is geschikt voor de grotere woningen.
Aanvullende informatie
| Merk | Buntfires |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Buntfires |
| Gewicht | 95 kg |
| Brandstof | Hout |
| Aansluiting | Boven/Achter |
| Rendement | 75.4% |
| Afvoerdiameter | 150 mm |
| Nominaal vermogen | 4 – 9 kW |
| Afmetingen kachel (hxbxd) | 100,5 x 80,2 x 41,2 cm |
| Energielabel | A |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Houtkachel Dik Geurts Vidar Triple Small Straight Plateau Een robuust uiterlijk, mooi zicht op het vlammenspel en gemakkelijke bediening via een unieke luchtschuif. De Vidar Triple haarden bieden vele voordelen en zijn zeer eenvoudig te gebruiken. De haard bied ook de optie voor een buitenluchtaansluiting, waardoor hij perfect is voor goed-geïsoleerde woningen. De Vidar Triple haarden zijn beschikbaar in drie formaten, Large, Medium […]
Houtkachel JAcobus 12 Cook De JAcobus 12 Cook combineert koken met sfeerwarmte.
Houtkachel Charlton & Jenrick Purevision Countryman Charlton & Jenrick Purevision Countryman De Purevision Countryman houtkachel van Charlton & Jenrick is een degelijke vrijstaande kachel van hoogwaardige kwaliteit en gemaakt van metaal. De moderne kachel met een klassiek ontwerp komt prima tot zijn recht in zowel een boerderij als in een nieuw gebouwd herenhuis. Het model is met een nominaal vermogen van […]

