Houtkachel Buntfires Joris 5
€3.395,00
Strak vormgegeven in een volledige 6mm dikke omkasting en keuze uit maar liefst 2 stookkamers. Wilt u de Joris gebruiken voor optimale sfeerbeleving en bijverwarming met behoud van een goed rendement? Kies dan voor de Joris 5 met Eco-stookkamer, wanneer u effectief wilt verwarmen kunt u kiezen voor de Joris 8.
Aanvullende informatie
| Merk | Buntfires |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Buntfires |
| Gewicht | 110 kg |
| Brandstof | Hout |
| Aansluiting | Boven/Achter |
| Rendement | 79,8% |
| Afvoerdiameter | 150 mm |
| Nominaal vermogen | 3 – 7 kW |
| Afmetingen kachel (hxbxd) | 100 x 43,5 x 40 cm |
| Energielabel | A |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Houtkachel Varde Aura 3 De Varde Aura 3 is de kleinste kachel van de Aura serie, maar dat maakt hem niet minderwaardig!
Speksteenkachel Altech Max Massiv H Vertrouwde warmte in een modern jasje.
Houtkachel Dik Geurts Oval front, Wall De Oval Front, Fixed, is een prachtige haard. Door de unieke ovale vorm heb je geweldig zicht op een groot vlammenspel. De luchtschuif heeft drie verschillende standen om het intensiteit van het vuur makkelijke te regelen. Het donkere antraciet vermiculiet interieur zorgt voor optimale en schone verbranding. Met de buitenlucht optie is het een zeer […]

