Houtkachel Dik Geurts Jannik High
€2.510,00
Deze haard is makkelijk te plaatsen in een ruimte vanwege het formaat. De bijzondere vormgeving van de
Jannik Medium, High met details passen typisch bij het design van Dik Geurts. Door de handige deur is de haard eenvoudig schoon te maken!
Deze haard is ook verkrijgbaar in een lagere en in een grotere versie!
Aanvullende informatie
| Merk | Dik Geurts |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Dik Geurts |
| Gewicht | 90 kg |
| Brandstof | Hout |
| Aansluiting | Boven/Achter |
| Rendement | 82% |
| Afvoerdiameter | 125/130 mm |
| Nominaal vermogen | 4-7 kW |
| Afmetingen kachel (hxbxd) | 78 x 62 x 38 cm |
| Energielabel | A+ |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Houtkachel Jydepejsen Cubic 109 Het vermogen en rendement vormen samen de garantie voor een warm huis.
Houtkachel Leenders Lobbe MkII De Leenders Lobbe: Compact van stuk, groots in prestaties De Leenders Lobbe mag dan het kleine broertje zijn van de Leenders Mats en de Boxer Plus, hij doet absoluut niet voor hen onder. Ondanks zijn compacte formaat is deze houtkachel uitgerust met de modernste verbrandingstechnieken. Een uitgekiend verbrandingssysteem en de massieve stenen aan de zijkant […]
Houtkachel Jydepejsen Senza Wall De Senza Wall maakt vuurbeleving uniek.




