Houtkachel Dik Geurts Jannik Low
€2.400,00
De Jannik Medium, Low is een kleine versie van de bestaande Jannik houtkachel. Kenmerkend is het grote glasoppervlak en daardoor veel zicht op het vuur. Met de soepele luchtschuif kan het vuur nauwkeurig worden geregeld.
Dit model is er ook in 2 grotere versies, klik hier en hier om deze te bekijken!
Aanvullende informatie
| Merk | Dik Geurts |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Dik Geurts |
| Gewicht | 90 kg |
| Brandstof | Hout |
| Aansluiting | Boven/Achter |
| Rendement | 82% |
| Afvoerdiameter | 125/130 mm |
| Nominaal vermogen | 4-7 kW |
| Afmetingen kachel (hxbxd) | 68 x 55 x 37,5 cm |
| Energielabel | A+ |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Houtkachel Jydepejsen Mido Een nieuwe kachel van Jydepejsen, met een nog eleganter uiterlijk.
Houtkachel Dik Geurts Vidar Triple small wall Een robuust uiterlijk, mooi zicht op het vlammenspel en gemakkelijke bediening via een unieke luchtschuif. De Vidar Triple haarden bieden vele voordelen en zijn zeer eenvoudig te gebruiken. De haard bied ook de optie voor een buitenluchtaansluiting, waardoor hij perfect is voor goed-geïsoleerde woningen. De Vidar Triple haarden zijn beschikbaar in drie formaten, Large, Medium […]
Houtkachel Olsberg Tolima PowerSystem II Compact Efficiency is de Tolima’s tweede naam.




