Houtkachel Dik Geurts Ivar 8 Store
De Ivar 8 wordt gekenmerkt door zijn authentieke uitstraling.
€2.310,00
De grote Ivar 8, Store met opbergruimte, is vrijstaand in een woonkamer te plaatsen. De eigentijdse en sfeervolle Ivar houtkachels zijn uitgevoerd in donker antraciet met een strakke, gietijzeren deur.
Aanvullende informatie
| Merk | Dik Geurts |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Dik Geurts |
| Gewicht | 120 kg |
| Brandstof | Hout |
| Aansluiting | Boven/Achter |
| Rendement | 76.6% |
| Afvoerdiameter | 150 mm |
| Nominaal vermogen | 5-10 kW |
| Afmetingen kachel (hxbxd) | 85 x 54 x 35 cm |
| Energielabel | A |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Houtkachel Dik Geurts Oval front, Wall De Oval Front, Fixed, is een prachtige haard. Door de unieke ovale vorm heb je geweldig zicht op een groot vlammenspel. De luchtschuif heeft drie verschillende standen om het intensiteit van het vuur makkelijke te regelen. Het donkere antraciet vermiculiet interieur zorgt voor optimale en schone verbranding. Met de buitenlucht optie is het een zeer […]
Houtkachel Varde Aura 3 met natuursteen De Aura 3 natuursteen houd de warmte lang vast.
Driezijdige inbouwhaard Spartherm Linear Triple 80x41x50 De Linear Triple 80x41x50 is een 3-zijdige inbouwhaard van Spartherm, uiteraard ook met het liftdeursysteem.

