Houtkachel Buntfires Julius 9
Genieten over de volle breedte.
€3.995,00
Een echte krachtpatser zowel in capaciteit als in uitstraling. Wij hebben het hier over Julius 9. Dit is een krachtige verwarmer in optima forma van Buntfires. Deze kachel is geschikt voor de grotere woningen.
Aanvullende informatie
| Merk | Buntfires |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Buntfires |
| Gewicht | 95 kg |
| Brandstof | Hout |
| Aansluiting | Boven/Achter |
| Rendement | 75.4% |
| Afvoerdiameter | 150 mm |
| Nominaal vermogen | 4 – 9 kW |
| Afmetingen kachel (hxbxd) | 100,5 x 80,2 x 41,2 cm |
| Energielabel | A |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Houtkachel Charnwood Arc 7 Onder de Arc zijn pure en moderne vormen huist een innovatief, nieuw verbrandingssysteem dat een optimale verbranding en een uitzonderlijk rendement garandeert.
Houtkachel Charlton & Jenrick Purevision Countryman breed Charlton & Jenrick Purevision Countryman Breed De Purevision Countryman Breed houtkachel van Charlton & Jenrick is een degelijke vrijstaande kachel van hoogwaardige kwaliteit en gemaakt van metaal. De moderne kachel met een klassiek ontwerp komt prima tot zijn recht in zowel een boerderij als in een nieuw gebouwd herenhuis. Het model is met een nominaal […]
Houtkachel Buntfires Eco 600 Een compacte haard die heerlijke warmte straalt.

