Gas inbouwhaard DRU Global 120 Corner BF
De DRU Global 120 Corner BF is een realistische, brede en sfeervolle gashaard
€4.310,00
Compact design De Global 120 Corner BF kenmerkt zich door minimale lijsten en een breed panoramisch vuurzicht. Het glasraam heeft een hoogte van 42 cm. Door de geringe inbouwdiepte van slechts 38 cm is deze gashaard eenvoudig in elk interieur te plaatsen.
Aanvullende informatie
| Merk | DRU |
|---|---|
| Vuurzicht | |
| Plaatsing |
| Merk | Dru |
| Gewicht | 95 kg |
| Brandstof | Hout |
| Aansluiting | Boven |
| Rendement | 94% |
| Afvoerdiameter | 100/150 mm |
| Nominaal vermogen | 2,6 – 7,8 kW |
| Inbouwmaat (hxbxd) | 74,6 x 129.6 x 38,6 cm |
| Ruitmaat (hxbxd) | 42 x 118 x 26,4 cm |
| Achterwand | Zwart |
| Energielabel | A |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Houtgestookte inbouwhaard Nordic Fire Elite 70 Ervaar de ultieme combinatie van functionaliteit en kwaliteit met de Nordic Fire hoek inbouwhaard Elite 70 met liftdeur. Deze inbouwhaard is zowel met een linker- als rechterhoek verkrijgbaar. Met de extra warme luchtaansluitingen aan de bovenkant bent u verzekerd van een optimale verspreiding van de warmte. De eenvoudige bediening met slechts één knop maakt het […]
Drie-zijdige inbouwhaard Spartherm Linear Triple 73x35x40 Het bijzondere ruimtelijk effect maakt deze kachel een echte eye-catcher.
2-zijdige Hout inbouw haard Dik Geurts Instyle corner 660 Hoog De Corner haarden zijn voorzien van een extra ruit aan de zijkant, naar wens aan de linker- of rechterzijde. Deze 2-zijdige haard is ideaal om in een hoek van de woonruimte te worden ingebouwd. De stalen lijsten met een breedte van slechts 20 mm zijn minimaal gehouden waardoor het glasoppervlak extra wordt vergroot. Zo ziet […]


