Houtkachel Dik Geurts Bora Corner hangend
Een haard met een opvallend design.
€3.930,00
De Bora Corner, Fixed hangt aan het plafond (van onbrandbaar materiaal), waardoor er veel plaatsingsmogelijkheden in het huis zijn. De haard kan in elke gewenste positie worden ophangen waardoor je optimaal kunt genieten van het prachtige houtvuur.
Aanvullende informatie
| Merk | Dik Geurts |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Dik Geurts |
| Gewicht | 110 kg |
| Brandstof | Hout |
| Aansluiting | Boven |
| Rendement | 78,1% |
| Afvoerdiameter | 150 mm |
| Nominaal vermogen | 4-9 kW |
| Afmetingen kachel (hxbxd) | 51 x 50.5 x 41 cm |
| Energielabel | A |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Houtkachel Jydepejsen Cubic Wall De Cubic Wall tilt vuurbeleving naar een ander niveau.
Houtkachel Charlton & Jenrick Purevision Countryman Charlton & Jenrick Purevision Countryman De Purevision Countryman houtkachel van Charlton & Jenrick is een degelijke vrijstaande kachel van hoogwaardige kwaliteit en gemaakt van metaal. De moderne kachel met een klassiek ontwerp komt prima tot zijn recht in zowel een boerderij als in een nieuw gebouwd herenhuis. Het model is met een nominaal vermogen van […]
Houtkachel Leenders Lobbe MkII De Leenders Lobbe: Compact van stuk, groots in prestaties De Leenders Lobbe mag dan het kleine broertje zijn van de Leenders Mats en de Boxer Plus, hij doet absoluut niet voor hen onder. Ondanks zijn compacte formaat is deze houtkachel uitgerust met de modernste verbrandingstechnieken. Een uitgekiend verbrandingssysteem en de massieve stenen aan de zijkant […]






