Houtkachel Dik Geurts Odin Front, Wall
€4.516,00
De Odin Front, Wall heeft een prachtig design. Het is een houthaard die aan de wand wordt bevestigd en verkrijgbaar is in een donker antraciete kleur. De Odin heeft een indrukwekkend vlammenspel met een hoog rendement! Daarnaast is de Odin gemakkelijk te controleren door de unieke luchtschuif.
Aanvullende informatie
| Merk | Dik Geurts |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Dik Geurts |
| Gewicht | 130 kg |
| Brandstof | Hout |
| Aansluiting | Boven/Achter |
| Rendement | 75% |
| Afvoerdiameter | 150 mm |
| Nominaal vermogen | 6 – 10 kW |
| Afmetingen kachel (ø x D) | 60,6 x 40 cm |
| Energielabel | A |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Houtkachel Jydepejsen Bella High De Jydepejsen Bella High heeft een strakke vormgeving en een moderne uitstraling.
Driezijdige inbouwhaard Spartherm Premium Triple 80x41x50 De kaders van de Premium Triple zijn haast niet meer zichtbaar.
Houtkachel Wanders Pecan Eco L De waardige opvolger voor de populaire Wanders Olaf Eco.

