Houtkachel Dik Geurts Oval front, base
€5.474,00
Deze vrijstaande Oval Front haard heeft een prachtig vlammenbeeld dankzij de unieke ovale vorm. Het vuur intensiteit is makkelijk te regelen door een luchtschuif. Het donkere antraciet vermiculiet interieur zorgt voor optimale en schone verbranding. Met een hoog rendement kan je optimaal genieten van de warmte van de haard.
Aanvullende informatie
| Merk | Dik Geurts |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Dik Geurts |
| Gewicht | 130 kg |
| Brandstof | Hout |
| Aansluiting | Boven/Achter |
| Rendement | 75% |
| Afvoerdiameter | 150 mm |
| Nominaal vermogen | 6 – 10 kW |
| Afmetingen kachel (ø x D) | 98 x 38 cm |
| Energielabel | A |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Houtkachel Spartherm Passo S De Spartherm Passo is een mooie ronde kachel met een relatief laag nominaal vermogen van 6,1 kW.
Houtkachel Wanders Pecan Eco L De waardige opvolger voor de populaire Wanders Olaf Eco.
Houtkachel Charlton & Jenrick Purevision LPV 8 Depot Strak en modern. Dat zijn de woorden die deze vrijstaande houtkachel perféct omschrijven. De Charlton & Jenrick Purevision LPV8 Linear is door zijn strakke design de perfecte aanvulling op ieder modern interieur. Daarbij is de kachel voorzien van drie ruiten waaronder een brede voorruit wat zorgt voor een geweldig zicht op het knisperende houtvuur! Een […]


