Houtkachel Dik Geurts Oval front, Plateau
€5.811,00
De Oval Front, Fixed, is een prachtige haard. Door de unieke ovale vorm heb je geweldig zicht op een groot vlammenspel. De luchtschuif heeft drie verschillende standen om het intensiteit van het vuur makkelijke te regelen. Het donkere antraciet vermiculiet interieur zorgt voor optimale en schone verbranding. Met de buitenlucht optie is het een zeer geschikte optie voor goed-geïsoleerde woningen.
Aanvullende informatie
| Merk | Dik Geurts |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Dik Geurts |
| Gewicht | 130 kg |
| Brandstof | Hout |
| Aansluiting | Boven/Achter |
| Rendement | 75% |
| Afvoerdiameter | 150 mm |
| Nominaal vermogen | 6 – 10 kW |
| Afmetingen kachel (ø x D) | 60,6 x 98 x 38 cm |
| Energielabel | A |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Speksteenkachel Altech Torus Depot Door het toevoegen van een houtvak wordt de Torus Depot een ranke verschijning. Het zicht op het vuur is optimaal vanuit uw luie stoel.
Houtkachel Varde Aura 11 De Varde Aura 11 heeft een elegante sokkel voor een licht en luchtig uiterlijk.
Houtkachel Nestor Martin Harmony 3 Combinatie van een eenvoudige bediening en efficiëntie.


