Houtkachel Dik Geurts Oval front, Plateau
€5.811,00
De Oval Front, Fixed, is een prachtige haard. Door de unieke ovale vorm heb je geweldig zicht op een groot vlammenspel. De luchtschuif heeft drie verschillende standen om het intensiteit van het vuur makkelijke te regelen. Het donkere antraciet vermiculiet interieur zorgt voor optimale en schone verbranding. Met de buitenlucht optie is het een zeer geschikte optie voor goed-geïsoleerde woningen.
Aanvullende informatie
| Merk | Dik Geurts |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Dik Geurts |
| Gewicht | 130 kg |
| Brandstof | Hout |
| Aansluiting | Boven/Achter |
| Rendement | 75% |
| Afvoerdiameter | 150 mm |
| Nominaal vermogen | 6 – 10 kW |
| Afmetingen kachel (ø x D) | 60,6 x 98 x 38 cm |
| Energielabel | A |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Houtkachel Charnwood Cove 3 De Cove 3. Het leuke design, de gezellige uitstraling en de verschillende uitvoeringen zorgen ervoor dat deze gietijzeren haard in elke situatie goed tot zijn recht komt.
Houtkachel Jydepejsen H530 Glas Een strakke inbouwhaard met een chique randje.
Houtkachel Jydepejsen Senza Wall met zijruiten De zijruiten zorgen voor vuurbeleving vanuit meerdere perspectieven.


