Houtkachel Leenders Boxer Plus MKII
€5.809,00
Ruim 30 jaar aan evolutie
Het ontwerp en de innovatieve techniek van de Boxer Plus vinden hun oorsprong in de iconische Harrie Leenders Boxer uit 1982. Met meer dan drie decennia aan doorontwikkeling en opgebouwde ervaring is dit simpelweg de meest geavanceerde houtkachel die Leenders ooit heeft gebouwd.
Een ware krachtpatser
Zijn stoere, robuuste uitstraling en de 7 cm dikke mantel van keramisch beton maken van de Boxer Plus een indrukwekkende warmtebron. Je kunt er blind op vertrouwen: alle kennis en passie die Leenders bezit op het gebied van verbranding, warmte en vuur, komen feilloos samen in dit model.
De perfecte balans tussen snel en traag
Wat de Boxer Plus echt uniek maakt, is de ideale synergie tussen snelle warmteafgifte en langdurige warmteopslag:
-
Razendsnel op temperatuur: Het doordachte interieur reageert direct, waardoor de kachel moeiteloos en snel zijn optimale bedrijfstemperatuur bereikt.
-
Trage, comfortabele warmte: De massieve zijstenen fungeren als een accu; ze slaan de hitte op en geven deze extra lang en gelijkmatig aan de ruimte af, zelfs als het vuur al gedoofd is.
Aanvullende informatie
| Merk | Leenders |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Leenders |
| Gewicht | 245 kg |
| Brandstof | Hout |
| Aansluiting | Boven / achter |
| Rendement | 81% |
| Afvoerdiameter | 150 mm |
| Nominaal vermogen | 4 – 12 kW |
| Afmetingen kachel (ø x D) | 100 x 46 x 68,5 cm |
| Energielabel | A+ |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten


