Gaskachel Wanders Balsa 100
De Wanders Balsa 100 is één van de nieuwste gesloten gashaarden van Wanders.
€3.770,00
De Wanders Balsa 100 is één van de nieuwste gesloten gashaarden van Wanders. Samen met zijn lagere broer de Balsa 75 geven deze gaskachels een prachtig vuurbeeld. Door de grote zijruiten bieden ze een perfect zicht op het vuur uit alle hoeken.
Deze kachel is ook op propaan leverbaar. De Balsa 100 wordt geleverd inclusief afstandsbediening met elektronische ontsteking.
Levertijd van dit product: 10 werkdagen
Aanvullende informatie
| Merk | Wanders |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Wanders |
| Nominaal vermogen | 6,2 kW |
| Brandstof | gas/propaan |
| Rendement | 74,0% |
| Afmetingen kachel (hxbxd) | 1000 x 463 x 450 mm |
| Afvoerdiameter | 100/150 mm |
| Gewicht | 110 kg |
| Aansluiting | boven |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Houtkachel Olsberg Caldera II Compact De Caldera heeft een mooi groot gebogen ruitoppervlak voor een ruim zicht op het prachtige vuurbeeld.
Houtkachel Dik Geurts Odin Tunnel Plateau klein De Odin Tunnel, Fixed is een designhaard van Dik Geurts. De haard kan op meerdere plekken in de kamer worden geplaatst, omdat de haard hangt aan het plafond (van onbrandbaar materiaal) en het vlammenspel vanaf twee kanten te bewonderen is. Deze kachel is ook te leveren op een plateau of op een stand, klik hier […]
Driezijdige inbouwhaard Spartherm Linear Triple 100x45x56 De Linear Triple 100x45x56 is een grote 3-zijdige inbouwhaard van Spartherm, uiteraard ook met het liftdeursysteem.

