Gashaard Element4 Summum 140 T
Met een tunnelhaard beleefd u vuur in meerdere ruimtes.
€8.995,00
De prachtige Element4 Summum 140 Tunnel is een schitterende doorkijkhaard die sfeer brengt in meerdere ruimtes. De vijf branders zorgen voor mooie vlammen en door het hoge vermogen ia de kachel geschikt voor vrijwel elke situatie. Heeft u geen gasaansluiting meer, of stapt u liever van gas af? De haard is ook leverbaar op propaan!
Aanvullende informatie
| Merk | Element4 |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Element4 |
| Brandstof | Gas/Propaan |
| Aansluiting | Boven |
| Rendement | 89% |
| Afvoerdiameter | 130/200 mm |
| Nominaal vermogen | 2,2 – 17,4 kW |
| Ruitmaat (hxbxd) | 42,4 x 140,4 cm |
| Inbouwmaat (hxb) | 85,2 x 154,1 x 40,4 cm |
| Energielabel | A |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Houtkachel JAcobus 12 Cook De JAcobus 12 Cook combineert koken met sfeerwarmte.
Houtkachel Westfire Uniq 32 Glas De Westfire Uniq 32 is een zeer efficiënte houtkachel met een prachtig grote ruit waardoor het zicht op het vuur geweldig is.
Houtkachel Jydepejsen Omega Basis speksteen Een speksteenkachel met een moderne look.


