Gaskachel Wanders Balsa 100
De Wanders Balsa 100 is één van de nieuwste gesloten gashaarden van Wanders.
€3.770,00
De Wanders Balsa 100 is één van de nieuwste gesloten gashaarden van Wanders. Samen met zijn lagere broer de Balsa 75 geven deze gaskachels een prachtig vuurbeeld. Door de grote zijruiten bieden ze een perfect zicht op het vuur uit alle hoeken.
Deze kachel is ook op propaan leverbaar. De Balsa 100 wordt geleverd inclusief afstandsbediening met elektronische ontsteking.
Levertijd van dit product: 10 werkdagen
Aanvullende informatie
| Merk | Wanders |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Wanders |
| Nominaal vermogen | 6,2 kW |
| Brandstof | gas/propaan |
| Rendement | 74,0% |
| Afmetingen kachel (hxbxd) | 1000 x 463 x 450 mm |
| Afvoerdiameter | 100/150 mm |
| Gewicht | 110 kg |
| Aansluiting | boven |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Antraciet Houtbak 117/604 Grote houtbak.
Houtkachel Dik Geurts Ivar 8 low De Ivar 8 wordt gekenmerkt door zijn authentieke uitstraling.
Houtkachel Dik Geurts Vidar Triple Large Straight Plateau Een robuust uiterlijk, mooi zicht op het vlammenspel en gemakkelijke bediening via een unieke luchtschuif. De Vidar Triple haarden bieden vele voordelen en zijn zeer eenvoudig te gebruiken. De haard bied ook de optie voor een buitenluchtaansluiting, waardoor hij perfect is voor goed-geïsoleerde woningen. De Vidar Triple haarden zijn beschikbaar in drie formaten, Large, Medium […]

