Houtkachel Buntfires Karel 3
Vuurbeleving in het klein.
€2.995,00
De Karel 3 karakteriseert zich door zijn stijlvolle eenvoud in combinatie met optimale functionaliteit. De kachel is bij uitstek geschikt voor de kleinere ruimtes met lage warmtebehoefte.
Aanvullende informatie
| Merk | Buntfires |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Buntfires |
| Gewicht | 91 kg |
| Brandstof | Hout |
| Aansluiting | Boven/Achter |
| Rendement | 83,8% |
| Afvoerdiameter | 130 mm |
| Nominaal vermogen | 2,5 – 6 kW |
| Afmetingen kachel (hxbxd) | 65,2 x 54,9 x 32 cm |
| Energielabel | A+ |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Houtkachel Leenders Hymne Een stralend middelpunt De Hymme is een haard die gezien mag worden; een echt pronkstuk om centraal in uw woonruimte te plaatsen. Dankzij de innovatieve branderkamer geniet u van een rijk en vol vlammenspel. En omdat de haard volledig draaibaar is, heeft u vanuit elke hoek van de kamer altijd een perfect en onbelemmerd zicht […]
2-zijdige Hout inbouw haard Dik Geurts Instyle corner slim 660-495 laag Deze tweezijdige houtkachel Instyle Corner Slim 660/495 is door zijn panoramisch vuurzicht uniek in de markt. Het glas is in de hoek tegen elkaar geplaatst. Het doorlopende glasraam, zonder een metalen hoekstijl tussen de 2 glasruiten, zorgt voor een volledig zicht op het vuur. Alleen verkrijgbaar bij Dik Geurts.
Speksteenkachel Altech Max H Vertrouwde warmte in een modern jasje.

